Warsztaty:

  • Social media – 5-godzinne warsztaty skierowane do osób, które same chcą zająć się swoimi kanałami marketingowymi lub chcą zacząć przygodę w oferowaniu takich usług. Oferuję warsztaty indywidualne oraz grupowe, przez internet lub w siedzibie Twojej firmy (na terenie Irlandii, Holandii oraz Polski, inne miejsca do ustalenia).

  • Jak zostać wirtualną asystentką?- Rosnąca popularność zawodu wirtualnej asystentki zachęca do zainteresowania się tematem. WA (wirtualna asystentka) to osoba, która oferuje swoje usługi właścicielom firm, w zależności jakie umiejętności posiada (copywriting, grafika, strony internetowe, research, planowanie kalendarza, zarządzanie czasem, obsługa itd.)

  • Fotografia w branży beauty- 5-godzinne Warsztaty skierowane głównie do osób z branży beauty. Pokażę Ci jak szybko (między klientkami) zrobić dobre zdjęcia, jak je obrobić oraz czego użyć, by wyróżniały się z tłumu. Warsztaty mają na celu maksymalnie skrócić czas tych czynności.

Audyt:

  • Audyt polega na przeanalizowaniu konkretnego profilu w mediach społecznościowych i przedstawieniu gotowych rozwiązań do wdrożenia (błędów do poprawienia). Audyt wykonywany jest na podstawie statystyk, wizualizacji, treści, aktywności fanów, ich zaangażowania, oraz sprzedaży. Otrzymasz gotowy kilku stronicowy plik pdf.

Pełna oferta z cennikiem: Hold-the-brand-oferta-2019.pdf